PS Čtenářská gramotnost, 12. setkání

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
ZŠ Smíškova, Tišnov
Délka
1 hodina
Přidej si akci do svého kalendáře
Přidej do kalendáře 2023-11-22 14:00:00 2023-11-22 15:00:00 PS Čtenářská gramotnost, 12. setkání Dvanácté setkání pracovní skupiny Čtenářská gramotnost je určeno členům pracovní skupiny. Termín pro přihlášení: 15. 11. 2023 ZŠ Smíškova, Tišnov MAP Tišnov chadimova@maptisnov.cz Europe/Prague public
Popis Akce

Program/Anotace: 

•    aktualizace členů/kontaktů skupiny ČG
•    sdílení témat, která bychom chtěli na skupině probírat
•    miniworkshop na práci s knihou ve výuce
•    co je nového v oblasti literatury pro děti a mládež 
•    plán aktivit členů skupiny ČG


Po celou dobu pracovní skupiny probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.

Termín pro přihlášení: 15. 11. 2023
Kontaktní osoba: Barbora Gottwaldová, gottwaldova@maptisnov.cz, tel. 773 843 770

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, datum narození, kontaktní údaje včetně adresy, telefonu, e-mailu a čísla účtu ze zákonných důvodů pro účely uzavření pracovně-právního vztahu a s tím souvisejících legislativních povinností a dále v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Dohody o provedení práce jsou v rámci projektu předávány poskytovateli dotace.
Pracovní skupina bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska III. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
Pokud si nadále nepřejete být účastníkem projektu MAP, zašlete tuto skutečnost písemným oznámením na e-mail: beranova@maptisnov.cz.
 

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.