PS Financování, 10. setkání

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
Online
Délka
1 hodina
Popis Akce

 

Kontaktní osoba: Barbora Gottwaldová, gottwaldova@maptisnov.cz, tel. 773 843 770

Program/Anotace: 

1.    Aktuální dotace - (Petr Šústal)
2.    Smart city – Petr Škyřík
3.    Veřejné zakázky – novinky – novela zákona o VZ - vládní návrh zákona, kterým se mění zákon č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů - 
4.    Tipy na nákup 5-10 knih do knihovny
5.    Otázky do dotazníku na školy
6.    Další setkání - termín, téma

Termín pro přihlášení: 15. 11. 2020


Po celou dobu pracovní skupiny probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.
Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, datum narození, kontaktní údaje včetně adresy, telefonu, e-mailu a čísla účtu ze zákonných důvodů pro účely uzavření pracovně-právního vztahu a s tím souvisejících legislativních povinností a dále v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Dohody o provedení práce jsou v rámci projektu předávány poskytovateli dotace.
Pracovní skupina bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska II. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
Pokud si nadále nepřejete být účastníkem projektu MAP, zašlete tuto skutečnost písemným oznámením na e-mail: liba.beranova@tiscali.cz.
 

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.