PS Kariéroví poradci, 1. setkání

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
ZŠ Tišnov, Smíškova 840
Délka
2,5 hodiny
Popis Akce

První setkání pracovní skupiny Kariéroví poradci je určeno pro členy pracovní skupiny resp. výchovné a kariérové poradce ze základních škol.  Mohou se přihlásit i další pedagogové z 1. i 2. stupně (minimálně na část online webináře). 

 

Program setkání:
1)    Zahájení, přivítání členů 
2)    Online webinář k využití deskové hry "Vzhůru do světa povolání"  - paní lektorka se připojí online
3)    MAP III: Veletrh středních škol a zaměstnavatelů regionu Tišnovsko (informace, organizace akce) 
4)    Sdílení a diskuse 

Anotace webináře: 
Jak využít deskovou hru Vzhůru do světa povolání nejen při kariérovém poradenství pro 5. až 9. ročník, ale i možností využití v např v družině či na 1. stupni. Můžete se také těšit na pracovní listy k deskové hře, které nejsou její součástí. A také na další tipy k deskovým hrám, které pomáhají při tréninku pozornosti, prostorové představivosti a strategie. Délka webináře 60 minut. 

 

Přihlášení přes web www.maptisnov.cz do 8. 10. 2021.
Kontaktní osoba: Mgr. Petra Šnepfenbergová, mail: petra.snepfenbergova@seznam.cz, mobil: 734426536

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, datum narození, kontaktní údaje včetně adresy, telefonu, e-mailu a čísla účtu ze zákonných důvodů pro účely uzavření pracovně-právního vztahu a s tím souvisejících legislativních povinností a dále v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Dohody o provedení práce jsou v rámci projektu předávány poskytovateli dotace.
Pracovní skupina bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách města Tišnova či na Facebooku MAP Tišnovska. Pokud si nadále nepřejete být účastníkem projektu MAP, zašlete tuto skutečnost písemným oznámením na e-mail: liba.beranova@tiscali.cz.
 
Fotogalerie

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.