PS Kariéroví poradci, 7. setkání

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
Online
Délka
3,5 hodiny
Popis Akce

Akce je primárně určena pro členy pracovní skupiny Kariéroví poradci resp. výchovné a kariérové poradce ze základních škol.  

 

Program setkání:

1)    Úvod za MAP II 
2)    Workshop Nástroje pro online poradenství (Dorota Madziová, Nora Jakobová – Národní cena kariérového poradenství 2020)
3)    Diagnostické testy a dotazníky pro KP a zkušenosti s nimi (Iveta Kučerová, PPP Brno) 
4)    Sdílení metod, nástrojů a pomůcek v kariérovém vzdělávání (každá/ý něco na 5 minut) 
5)    Co se děje aktuálně v kariérovém poradenství? 
6)    Diskuse 


Přihlášení přes web www.maptisnov.cz do 29. 3. 2021.

Link na online setkání obdrží přihlášení účastníci cca týden předem.

Kontaktní osoba: Mgr. Petra Šnepfenbergová, mail: petra.snepfenbergova@seznam.cz, mobil: 734426536


Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, datum narození, kontaktní údaje včetně adresy, telefonu, e-mailu a čísla účtu ze zákonných důvodů pro účely uzavření pracovně-právního vztahu a s tím souvisejících legislativních povinností a dále v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Dohody o provedení práce jsou v rámci projektu předávány poskytovateli dotace.
Pracovní skupina bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách města Tišnova či na Facebooku MAP Tišnovska. Pokud si nadále nepřejete být účastníkem projektu MAP, zašlete tuto skutečnost písemným oznámením na e-mail: liba.beranova@tiscali.cz.
 

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.