PS Rovné příležitosti, 10. setkání

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
ZŠ Tišnov, nám. 28. října
Délka
2 hodiny
Popis Akce

Desáté setkání pracovní skupiny Rovné příležitosti je určeno členům pracovní skupiny.

Program:

Podpora wellbeingu ve vzdělávání – PhDr. Lenka Felcmanová, Ph.D. – předsedkyně Society for All (dříve ČOSIV) a vedoucí pracovní skupiny Wellbeing iniciativy Partnerství pro vzdělání 2030+

1.    Co je wellbeing a jak souvisí se vzdělávacími výsledky žáků a kvalitou pedagogické práce?
2.    Jak má být podpora wellbeingu ve škole realizována, aby měla skutečný efekt?
3.    Jaká opatření v podpoře wellbeingu žáků a pracovníků školy se školám osvědčují?
4.    Diskuze, závěr

 

Kontaktní osoba: Jana Zorníková, zornikova@maptisnov.cz, tel. 605 319 326

Termín pro přihlášení: 12. 09. 2023

 

Po celou dobu pracovní skupiny probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, datum narození, kontaktní údaje včetně adresy, telefonu, e-mailu a čísla účtu ze zákonných důvodů pro účely uzavření pracovně-právního vztahu a s tím souvisejících legislativních povinností a dále v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Dohody o provedení práce jsou v rámci projektu předávány poskytovateli dotace.
Pracovní skupina bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska II. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
Pokud si nadále nepřejete být účastníkem projektu MAP, zašlete tuto skutečnost písemným oznámením na e-mail: beranova@maptisnov.cz.
 

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.