Diskuzní kavárna se speciálním pedagogem

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
Coffein - kavárna a bar u kina, Tišnov
Délka
1,5 hodiny
Maximální počet účastníků
15
Popis Akce

Cílem diskuze „Kavárna se speciální pedagožkou“ je probrat aktuální témata, sdílet zkušenosti a vzájemně se obohatit diskuzí s odborníky. Jedná se o neformální setkání s prvky mentoringu. Součásti programu bude káva a malé občerstvení.

Diskusí Vás provede zkušená speciální pedagožka Mgr. Olga Havlátová, která má několikaletou praxi ve školství a pracovala například jako pedagog – didaktik. Dlouhodobě je lektorkou a metodičkou vzdělávacích programů Férové školy, Sdružení Rytmus nebo Člověka v tísni.

Kapacita skupinové diskuze je omezena na 15 osob. 

Akce je hrazena z projektu MAP II a je pro účastníky zdarma.

Na akci je nutné se přihlásit nejpozději 11.9.2020 prostřednictvím webu maptisnov.cz 

Po celou dobu vzdělávání probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, telefon a e-mail v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Vzdělávací akce bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska II. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
 

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.