eduScrum (způsob, jak navázat na „Začít spolu“)

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
Radniční 14, Tišnov
Délka
3 hodiny
Maximální počet účastníků
30
Popis Akce

Vzdělávání je určeno pedagogům 2. stupně základních škol.

Lektor: Mark Postema – kvalifikovaný trenér a zástupce eduScrum v České republice. Pracuje na Základní škole v Trutnově jako učitel angličtiny a fyziky. Úzce spolupracuje se Začít spolu na několika různých projektech. Pochází z Nizozemska, ale od roku 2017 žije v České republice.

Program/Anotace:
EduScrum je rámec, který umožňuje studentům větší kontrolu nad učením a zároveň umožňuje rozvíjet klíčové dovednosti 21. století.
Během tohoto interaktivního workshopu zjistíte, proč si eduScrum zaslouží místo ve vzdělávacím procesu a zažijete některé jeho části tak, abyste se mohli rozhodnout, zda je eduScrum právě pro Vás.

Workshop probíhá v angličtině a je zajištěný překlad.

Termín pro přihlášení: do 7. 10. 2021
Způsob přihlašování: přes web maptisnov.cz
Občerstvení: bude zajištěno drobné občerstvení
Kontaktní osoba: Jana Zorníková, zornikova@maptisnov.cz, tel. č. 605 319 326

Po celou dobu vzdělávání probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, telefon a e-mail v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Vzdělávací akce bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
 

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.