Elixír do škol - Hrátky s kapalinami II.

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
ZŠ Tišnov, Smíškova 840
Délka
1,5 hodiny
Popis Akce

Vzdělávání je určeno pedagogům základních a mateřských škol.

Lektorka: Lenka Kramářová

Doufejme, že nám epidemiologická situace dovolí po dlouhé době uskutečnit setkání osobní, tentokrát nazvané „Hrátky s kapalinami II“.

Ti z vás, kteří se zúčastnili našeho posledního online setkání, už některé experimenty s touto tematikou viděli a možná si i sami vyzkoušeli. Některé jsem si však netroufla vyrábět online, čekají na nás v říjnu. Budeme vyrábět sice docela jednoduché, ale snad efektní, pokusy, které se určitě budou hodit, ať už je zařadíme do výuky jakkoliv.

Moc se těším na společně strávené chvíle při hraní si i povídání s fyzikou…
Lenka Kramářová

 

Termín pro přihlášení: 06.10.2021
Způsob přihlašování: přes web maptisnov.cz
Kontaktní osoba: Vladimíra Chadimová, chadimova@maptisnov.cz, tel. 605 224 662

Po celou dobu vzdělávání probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, telefon a e-mail v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Vzdělávací akce bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska III. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
 

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.