Komunikace má zelenou

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
Městská knihovna Tišnov, Brněnská 475
Délka
8 hodin
Popis Akce

Vzdělávání je určeno pro pedagogy mateřských škol.

Lektorka: Mgr. Juliana Gardošová – autorka vzdělávacího programu „Začít spolu“

Program/Anotace:
Základním tématem je rozvoj komunikačních dovedností učitele a jeho profesních kompetencí tak, aby byl schopen využít tyto dovednosti ve své práci s dětmi, rodiči, při týmové spolupráci i ve svém osobním životě. Téma a aktivity semináře jsou přenositelné pro konkrétní využití při práci s dětmi na jejich vlastním osobnostním, emočním a sociálním rozvoji.  Pomocí prožitkových aktivit si účastníci budou rozvíjet schopnost aktívního naslouchání, empatie, kladení otevřených otázek, které jsou základem respektující komunikace mezi dospělou osobou a dítětem předškolního věku.

Termín pro přihlášení: do 7. 1. 2021
Způsob přihlašování: přes web maptisnov.cz
Občerstvení: bude zajištěno drobné občerstvení a obědové bagety
Kontaktní osoba: Jana Zorníková, zornikova@maptisnov.cz, tel. č. 605 319 326

Po celou dobu vzdělávání probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, telefon a e-mail v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Vzdělávací akce bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska II. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
 

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.