Setkání Žákovských parlamentů a samospráv

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
Gymnázium Tišnov
Délka
3 hodiny
Popis Akce

Setkání je určeno pro zástupce žákovských parlamentů a samospráv – žáci i pedagogové ze základních škol. 

Program:
13 – 15 hodin 
„Ukažme dětem, jak přebírat odpovědnost"

Seminář s názvem "Ukažme dětem, jak přebírat odpovědnost" bude specificky zaměřen jak na přítomné pedagogy, tak žáky. Proto bude hodně interaktivní a praktický. Zážitkovou formou si ukážeme základní principy a teorii toho, jak předávat odpovědnost dětem. (Ing. Josef Marada, CEDU - Centrum pro demokratické učení) 
CEDU je obecně prospěšná společnost a zabývá se předáváním odpovědnosti dětem. Metodicky podporuje školy v tom, jak předávat odpovědnost a jak vytvářet bezpečné prostředí ve skupinách. Dělá to formou vzdělávacích seminářů, kurzů, výcviků, ale i mentoringů různých typů školení. Více na www.cedu.cz.

15 – 16 hodin 
Program setkání

1)    Vítěz Extra třídy MAPu Tišnovsko – ZŠ Nedvědice – Žáci prezentují vítězný projekt
2)    Spolupráce mezi školami/parlamenty – příklad z praxe ZŠ Smíškova Tišnov a ZŠ Šanov (prezentuje Mgr. Věra Dvořáčková) 
3)    Různé 

Po celou dobu setkání probíhá otevřená diskuse k prezentovaným tématům. 
Zajištěno drobné občerstvení.
Přihlášení přes web www.maptisnov.cz do 25. 09. 2021
Kontaktní osoba: Mgr. Monika Votava Mandelíčková, Ph.D. mail: MonikaMandelickova@seznam.cz, mobil: 732 745 933

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, datum narození, kontaktní údaje včetně adresy, telefonu, e-mailu a čísla účtu ze zákonných důvodů pro účely uzavření pracovně-právního vztahu a s tím souvisejících legislativních povinností a dále v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Dohody o provedení práce jsou v rámci projektu předávány poskytovateli dotace.
Pracovní skupina bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách města Tišnova či na Facebooku MAP Tišnovska. Pokud si nadále nepřejete být účastníkem projektu MAP, zašlete tuto skutečnost písemným oznámením na e-mail: liba.beranova@tiscali.cz.
 
Fotogalerie

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.