Výchova dívek: jak vychovávat holky a nezbláznit se

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
RC Studánka, Riegrova 318, Tišnov
Délka
3 hodiny
Popis Akce

Lektorka:
Vlaďka Bartáková – psycholožka a psychoterapeutka, matka čtyř synů, která se ve své odborné praxi zaměřuje na rozvoj partnerských a rodičovských kompetencí, krizovou intervenci a terapii traumat.

Program/Anotace:
Na semináři se účastníci dozvědí, co se děje v holčičím oxytocinovém mozku a co je kdy u holek vlastně všechno normální.
Získáte také pár efektivních rodičovských nástrojů, jak zvládnout jejich i své emoce, jak se s nimi domluvit bez řvaní a jak jim pomoci k sebevědomí a k dobrému vztahu s mámou a tátou.

Seminář pořádáme ve spolupráci s RC Studánka.

Termín pro přihlášení: kapacita je již naplněna
Způsob přihlašování: kapacita je již naplněna. Můžete se přihlásit jako náhradník na studanka.tisnov@gmail.com nebo na tel. 777 706 724
Občerstvení: bude zajištěno drobné občerstvení

Více informací na webu RC Studánky
https://www.studanka-tisnov.cz/event/jak-vychovavat-holky-a-nezblaznit-se/

Po celou dobu vzdělávání probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, telefon a e-mail v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Vzdělávací akce bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska II. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
 
Fotogalerie

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.