PS Financování, 4. setkání

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
MŠ Drásov, Školní 516 (školka se nachází za hlavní budovou ZŠ)
Délka
2 hodiny
Přidej si akci do svého kalendáře
Přidej do kalendáře 2024-04-03 14:00:00 2024-04-03 16:00:00 PS Financování, 4. setkání Neformální setkání vedení MŠ, lesního klubu a dětských skupin v rámci PS Financování, 4. setkání Termín pro přihlášení: 21. 3. 2024 MŠ Drásov, Školní 516 (školka se nachází za hlavní budovou ZŠ) MAP Tišnov chadimova@maptisnov.cz Europe/Prague public
Popis Akce

Neformální setkání vedení MŠ, lesního klubu a dětských skupin v rámci PS Financování, 4. setkání

 

Program/Anotace: 

1. Přivítání na parkovišti u MŠ – seznámení s areálem školy 
2. Prezentace činností a aktivit školy
3. Informace z MAP
4. Koncept přípravy předškoláků, diskuze 
5. Prohlídka prostor MŠ

Pro vzájemnou inspiraci budeme rádi, pokud s sebou vezmete nějaké materiály a ukázky týkající se přípravy předškoláků.

 

Termín pro přihlášení: 21. 3. 2024
Kontaktní osoba: Jana Zorníková, zornikova@maptisnov.cz, tel. 605 319 326

Po celou dobu pracovní skupiny probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.
Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, datum narození, kontaktní údaje včetně adresy, telefonu, e-mailu a čísla účtu ze zákonných důvodů pro účely uzavření pracovně-právního vztahu a s tím souvisejících legislativních povinností a dále v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Dohody o provedení práce jsou v rámci projektu předávány poskytovateli dotace.
Pracovní skupina bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
Pokud si nadále nepřejete být účastníkem projektu MAP, zašlete tuto skutečnost písemným oznámením na email: beranova@maptisnov.cz.

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.