PS GRAMOTNOSTI - Čtenářská gramotnost, 4. setkání

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
ZŠ Smíškova
Délka
2 hodiny
Přidej si akci do svého kalendáře
Přidej do kalendáře 2024-05-30 15:30:00 2024-05-30 17:00:00 PS GRAMOTNOSTI - Čtenářská gramotnost, 4. setkání Setkání pracovní skupiny v OP JAK Čtenářská gramotnost je určeno členům pracovní skupiny. Termín pro přihlášení: středa 29. 05. 2023 ZŠ Smíškova MAP Tišnov chadimova@maptisnov.cz Europe/Prague public
Popis Akce

Program/Anotace:

  1. Společná evaluace
  2. Den s knihou
  3. Inspirace a novinky 
  4. Závěr, domluva na termín dalšího setkání PS ČG

 

 Termín pro přihlášení: 29. 5. 2024

Kontaktní osoba: Barbora Gottwaldová, gottwaldova@maptisnov.cz, tel. 773 843 770

Po celou dobu pracovní skupiny probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.
Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, datum narození, kontaktní údaje včetně adresy, telefonu, e-mailu a čísla účtu ze zákonných důvodů pro účely uzavření pracovně-právního vztahu a s tím souvisejících legislativních povinností a dále v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Dohody o provedení práce jsou v rámci projektu předávány poskytovateli dotace.
Pracovní skupina bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
Pokud si nadále nepřejete být účastníkem projektu MAP, zašlete tuto skutečnost písemným oznámením na email: beranova@maptisnov.cz.

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.