PS Matematická gramotnost, 7. setkání

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
Online
Délka
1 hodina
Přidej si akci do svého kalendáře
Přidej do kalendáře 2023-03-30 14:00:00 2023-03-30 15:00:00 PS Matematická gramotnost, 7. setkání Sedmé setkání pracovní skupiny Matematická gramotnost je určeno členům pracovní skupiny.  Termín pro přihlášení: 27. 03. 2023 Online MAP Tišnov chadimova@maptisnov.cz Europe/Prague public
Popis Akce

Sedmé setkání pracovní skupiny Matematická gramotnost je určeno členům pracovní skupiny. 

Program: 

1.    Informace z MAP
2.    Aktualizace Akčního plánu
3.    Diskuze, závěr

 

Kontaktní osoba: Mgr. Monika Votava Mandelíčková, Ph.D. mail: MonikaMandelickova@seznam.cz, mobil: 732745933.

Termín pro přihlášení: 27. 03. 2023

Po celou dobu pracovní skupiny probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, datum narození, kontaktní údaje včetně adresy, telefonu, e-mailu a čísla účtu ze zákonných důvodů pro účely uzavření pracovně-právního vztahu a s tím souvisejících legislativních povinností a dále v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Dohody o provedení práce jsou v rámci projektu předávány poskytovateli dotace.
Pracovní skupina bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska II. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
Pokud si nadále nepřejete být účastníkem projektu MAP, zašlete tuto skutečnost písemným oznámením na e-mail: beranova@maptisnov.cz.

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.