PS Rovné příležitosti, 2. setkání

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
Klub Čas - Oblastní charita Tišnov, Ráboňova 116, 666 01
Délka
2 hodiny
Přidej si akci do svého kalendáře
Přidej do kalendáře 2024-04-22 13:00:00 2024-04-22 15:00:00 PS Rovné příležitosti, 2. setkání Určeno pro členy PS rovné příležitosti Klub Čas - Oblastní charita Tišnov, Ráboňova 116, 666 01 MAP Tišnov chadimova@maptisnov.cz Europe/Prague public
Popis Akce

1)    Přivítání a informace z MAP
2)    Prohlídka klubu ČAS
3)    Evaluace a cíle MAP a pracovní skupiny - práce s výsledky dotazníku
4)    Volnočasové aktivity pro žáky na Tišnovsku
5)    Diskuze
6)    Závěr, domluva na termín dalšího setkání PS RP
 

Termín pro přihlášení: 15. 4. 2024

Kontaktní osoba: Mgr. Kateřina Kuřilová, kurilova@maptisnov.cz, tel. 605 226 263

 
Po celou dobu pracovní skupiny probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.
Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, datum narození, kontaktní údaje včetně adresy, telefonu, e-mailu a čísla účtu ze zákonných důvodů pro účely uzavření pracovně-právního vztahu a s tím souvisejících legislativních povinností a dále v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Dohody o provedení práce jsou v rámci projektu předávány poskytovateli dotace.
Pracovní skupina bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
Pokud si nadále nepřejete být účastníkem projektu MAP, zašlete tuto skutečnost písemným oznámením na email: beranova@maptisnov.cz.

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.