PS Rovné příležitosti, 8. setkání

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
Gymnázium Tišnov
Délka
2 hodiny
Přidej si akci do svého kalendáře
Přidej do kalendáře 2023-03-22 14:30:00 2023-03-22 16:30:00 PS Rovné příležitosti, 8. setkání Osmé setkání pracovní skupiny Rovné příležitosti je určeno členům pracovní skupiny. Termín pro přihlášení: 17. 3. 2023 Gymnázium Tišnov MAP Tišnov chadimova@maptisnov.cz Europe/Prague public
Popis Akce

Osmé setkání pracovní skupiny Rovné příležitosti je určeno členům pracovní skupiny.

Program/Anotace: 

1.    Vzájemné sdílení informací mezi účastníky (cca 15 minut)
2.    Aktualizace Akčního plánu pro další období – Jana Zorníková
3.    Soňa Kappelová – Time management
4.    Diskuze, závěr

 

Termín pro přihlášení: do 17. 3. 2023
Kontaktní osoba: Jana Zorníková, zornikova@maptisnov.cz, tel. 605 319 326
 

Po celou dobu pracovní skupiny probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, datum narození, kontaktní údaje včetně adresy, telefonu, e-mailu a čísla účtu ze zákonných důvodů pro účely uzavření pracovně-právního vztahu a s tím souvisejících legislativních povinností a dále v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Dohody o provedení práce jsou v rámci projektu předávány poskytovateli dotace.
Pracovní skupina bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
Pokud si nadále nepřejete být účastníkem projektu MAP, zašlete tuto skutečnost písemným oznámením na e-mail: beranova@maptisnov.cz.

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.