Setkání k zavádění podpory formativních procesů ve školách

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
ZŠ Tišnov, Smíškova 840
Délka
2 hodiny
Přidej si akci do svého kalendáře
Přidej do kalendáře 2023-03-28 13:00:00 2023-03-28 15:00:00 Setkání k zavádění podpory formativních procesů ve školách Setkání je určeno vedení škol (ředitel, zástupce) a pedagogům 1. i 2. stupně. Lektoři: Hana Košťálová (Pomáháme školám k úspěchu) a Jiří Vorlíček  (průvodce FH na Tišnovsku) ZŠ Tišnov, Smíškova 840 MAP Tišnov chadimova@maptisnov.cz Europe/Prague public
Popis Akce

Doporučujeme účast osoby z vedení školy (ředitel, zástupce) a účast učitele/učitelů (1.st., 2.st.), kterého toto téma zajímá nebo se mu aktivně věnuje.
Z každé školy je doporučená účast max. 3 osob.

Chcete, aby se vaši žáci učili ještě lépe a s větší chutí než dnes?
Chcete vědět, jak na to jdou kolegové, s čím se potýkají a jak to řeší?
Chcete aby váš žák rozuměl tomu, co, proč a jak se učí?
Víte, jakou roli má hodnocení při učení a chcete využít hodnocení k růstu?

 

Představíme Vám program dlouhodobé podpory v oblasti formativního hodnocení, který bychom mohli společně realizovat v rámci projektu MAP IV. Přizveme Vás ke spolupráci na podobě programu tak, abyste mohli ovlivnit, jak a čemu se společně budeme učit. 

  • Společně se zaměříme na dlouhodobé zlepšování výsledků učení našich žáků a jejich spokojenosti při učení ve škole.
  • Budeme směřovat ke společné vizi …  “Pomáháme veřejným základním školám v tom, aby se všichni jejich žáci učili s chutí a nasazením a měli dobré výsledky.  Za úspěch považujeme, když děti ve škole objevují, kým jsou a kým se mohou stát. Jak funguje svět kolem nich. Jak s ním komunikovat, jak se do něj zapojit a jak o něj pečovat. Jak žít, aby byly spokojené.” 
  • Odborným garantem programu je společnost Pomáháme školám k úspěchu (PŠÚ) odkaz zde
  • Proces je založen na společném profesním učení (ne na „proškolování“) s využíváním hodnocení ve formativní funkci. 

 

Způsob přihlašování: přes web maptisnov.cz

Kontaktní osoba: Libuše Beranová, tel. 777 706 722, beranova@maptisnov.cz

 

Po celou dobu setkání probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, telefon a e-mail v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Akce bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska III. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko
 

 

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.