Elixír do škol – Vánoční fyzikální kouzlení

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
ZŠ Tišnov, Smíškova 840
Délka
1,5 hodiny
Popis Akce

Vzdělávání je zrušeno a bude přesunuto na náhradní termín. Děkujeme za pochopení.

Vzdělávání je určeno pedagogům základních a mateřských škol.

Lektorka: Lenka Kramářová

Naše další setkání je naplánované těsně před Vánoci, a tak si pojďme udělat naše setkání kouzelné, svítící a pohodové. Tentokrát mám pro vás připravenou výrobu netradičního vánočního přání a kouzelných brýlí.
Doufám tedy, že si i toto setkání společně užijeme a třeba si i společně užijeme venkovní vánoční atmosféru. Tentokrát si toho neodnesete moc: papírové vánoční přání (a to skoro nic neváží) a kouzelné brýle (a ty jdou odnést na očích). Takže pokud počasí, chuť a nálada dovolí, proč se nejít projít? 😉

Moc bych vás poprosila o následující pomůcky: ostré nůžky (asi by byly vhodné rovné manikúrní) a o pastelky, fixy, voskovky, … (prostě čím se vám nejlíp maluje)

Moc se těším na viděnou, snad nám to vzhledem ke covidové situaci vyjde…
Lenka

 

Poplatek: 0 Kč

Termín pro přihlášení: 24. 11. 2021
Způsob přihlašování: přes web maptisnov.cz
Kontaktní osoba: Vladimíra Chadimová, chadimova@maptisnov.cz, tel. 605 224 662

Po celou dobu vzdělávání probíhá otevřená diskuze k prezentovaným tématům.

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, telefon a e-mail v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Vzdělávací akce bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách projektu MAP vzdělávání Tišnovska III. www.maptisnov.cz či na Facebooku MAP Tišnovsko.
 

Foto z minulého setkání:

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.