Setkání Žákovských parlamentů a samospráv - designovým myšlením k efektivnějšímu fungování Žákovských parlamentů

Datum a čas konání
Čas ukončení akce
Místo konání
Labyrinth – gymnázium a základní škola, s.r.o., Technická 19 (Machova budova D-E), Brno
Délka
3 hodiny
Přidej si akci do svého kalendáře
Přidej do kalendáře 2024-04-23 12:00:00 2024-04-23 15:00:00 Setkání Žákovských parlamentů a samospráv - designovým myšlením k efektivnějšímu fungování Žákovských parlamentů Určeno pro zástupce a koordinátory žákovských parlamentů a samospráv. Součástí je workshop "Designovým myšlením k efektivnějšímu fungování Žákovských parlamentů".   Labyrinth – gymnázium a základní škola, s.r.o., Technická 19 (Machova budova D-E), Brno MAP Tišnov chadimova@maptisnov.cz Europe/Prague public
Popis Akce

Designovým myšlením k efektivnějšímu fungování Žákovských parlamentů

Anotace: METODA DESIGNOVÉHO MYŠLENÍ má blízko k metodám kritického a informativního myšlení, kreativního myšlení a kreativního řešení problémů. Děti se učí sbírat, třídit, analyzovat a vyhodnocovat informace, tvůrčím způsobem je aplikovat v nových souvislostech a situacích. Přirozeně rozvíjí celou řadu důležitých kompetencí: týmovou spolupráci, prezentaci, komunikaci, vizualizaci myšlenek, argumentaci, vedení diskuse i polemiky. 

ZA KAŽDOU ŠKOLU SE MŮŽE ZÚČASTNIT 5 ZÁSTUPCŮ ŽP A KOORDINÁTOR

Program setkání 
12:00 – 12:20    Úvodní slovo a představení programu dne a tématu
12:20 – 12:50    Prohlídka školy
12:50 – 13:00     přestávka
13:00 – 15:00    Workshop: Designové myšlení
15:00                 Ukončení akce

Během setkání bude zajištěno drobné občerstvení.

Kontaktní osoba: 
Mgr. Monika Votava Mandelíčková, Ph.D. 
mail: MonikaMandelickova@seznam.cz, mobil: 732 745 933

Zpracováváme osobní údaje v rozsahu jméno, příjmení, tituly, datum narození, kontaktní údaje včetně adresy, telefonu, e-mailu a čísla účtu ze zákonných důvodů pro účely uzavření pracovně-právního vztahu a s tím souvisejících legislativních povinností a dále v oprávněném zájmu pro účely komunikace v organizačních a informačních záležitostech. Dohody o provedení práce jsou v rámci projektu předávány poskytovateli dotace.
Pracovní skupina bude fotografována, fotografie budou použity ke zdokumentování v rámci projektu Programu rozvoje vzdělávání a mohou být zveřejněny na webových stránkách města Tišnova či na Facebooku MAP Tišnovska. Pokud si nadále nepřejete být účastníkem projektu MAP, zašlete tuto skutečnost písemným oznámením na e-mail: liba.beranova@tiscali.cz.
 

Pokud máte zájem se výše uvedené akce zúčastnit, musíte se přihlásit. Pokud nemáte účet, registrujte se na tomto odkazu.